Jak stworzyć zabójcze portfolio za pomocą Wordpressa‍Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, masz wieloletnie doświadczenie i jesteś gotów pracować za darmo? Świetnie!!! Teraz możesz zostać ekspertem Wordpress. I być na swojej drodze do posiadania zabójczego portfolio i lądowania, że praca marzeń. Sztuką jest stworzenie strony internetowej Wordpress, która pokazuje swoje najlepsze atrybuty. Ludzie zatrudniający wiedzą, że standardowe CV nie mówi im tego, co chcą wiedzieć. Potrzebujesz więc czegoś specjalnego, interaktywnego, osobistego i dynamicznego - a wszystko to za pomocą kliknięcia myszką. Ten przewodnik przeprowadzi Cię przez proces tworzenia strony Wordpress jako Twojego nowego wirtualnego CV - a także podpowie Ci, jak możesz wykorzystać ją jako narzędzie marketingowe w przyszłej pracy. Pokaże Ci, jak pewnie stworzyć swoją obecność w sieci, tak aby kiedy rekruterzy wyszukają Cię w Google, znaleźli coś wyjątkowego.

Bądź ekspertem: Stwórz stronę Wordpressa

Wordpress to wiodące na świecie oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. Jest to również niezwykle potężne narzędzie do tworzenia tożsamości online, które pokazuje Twoją wiedzę. To wirtualne CV można łatwo udostępnić w sieciach społecznościowych, co pozwala zespołom zatrudniającym uzyskać dostęp do Twoich informacji z dowolnego miejsca na świecie. Pozwala to również na stworzenie jednego punktu wejścia dla Twojej najlepszej pracy, umożliwiając zaprezentowanie swojej wiedzy w sposób interaktywny i łatwy do nawigacji. Strona internetowa Wordpress to świetny pierwszy krok w tworzeniu obecności w sieci. Mają Państwo pełną kontrolę nad jej zawartością i mogą ją łatwo aktualizować w miarę zdobywania nowych doświadczeń. Istnieje wiele motywów Wordpress, które umożliwiają zaprezentowanie swoich najlepszych umiejętności i doświadczenia poprzez obrazy, kolory i design.

Co zawrzeć w swoim portfolio na Wordpressie

Jeśli tworzysz stronę internetową z portfolio, aby pokazać swoje umiejętności, doświadczenie i próbki swojej pracy, ważne jest, aby zawrzeć zarówno treść pisaną, jak i materiały wizualne, aby czytelnicy mogli łatwo poruszać się po Twojej stronie i znaleźć informacje, których szukają. Portfolio Wordpress powinno zawierać próbki Twoich najlepszych prac, opis Twoich umiejętności oraz listę projektów, nad którymi pracowałeś.

Znajdź motyw, który Ci się podoba

Kiedy zdecydowałeś się na stworzenie portfolio na Wordpressie, pierwszym krokiem jest znalezienie motywu, który Ci się podoba. Istnieją tysiące darmowych i płatnych motywów, a wszystko co musisz zrobić to wyszukać "Wordpress Portfolio", a następnie "Free" lub "Paid". Możesz również użyć strony takiej jak ThemeForest, aby znaleźć motyw, który Ci się podoba. Kiedy przeglądasz motywy, chcesz się upewnić, że mają one następujące cechy: - Będziesz chciał znaleźć motyw, który jest łatwo dostosowywalny, abyś mógł go zaprojektować tak, jak chcesz. - Motyw z wystarczającą obsługą klienta. Nie chcesz utknąć z motywem, który nie ma pomocy, której potrzebujesz, aby dowiedzieć się, jak sprawić, by działał tak, jak chcesz. - Upewnij się, że motyw jest responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych, więc Twoje portfolio wygląda świetnie na każdym urządzeniu.